úterý 23. září 2014

FOTOunBOXING #7


Na tu chvíli, kdy konečně kliknu na tlačítko "objednat", jsem čekala hodně dlouho. Ale čekat se vyplatilo, protože moje další brněnské dětičky konečně dorazily domů! aneb objednávka s velkým eM!! 


Chvíle napětí..
..aneb když uvnitř bublinkové obálky na vás čeká..


..další bublinková obálka!! ;-)


Další do sbírky. Už třetí! ;-)No nejsou krásný..??!! ;-)

11 komentářů:

 1. Pěkné, výběr schvaluju! :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky, líp už vybrat člověk skoro ani nemůže :-D

   Vymazat
 2. obalky v obalce nesnasim, takovy napeti! :-D Larssona mam doma celyho, ale jeste jsem se do nej nepustila :( a Marco me moc laka! Super kousky

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Milénium jsem už celé četla, ale měla jsem doma všechny díly jen v paperbacku a Larsson si zaslouží být v pevné vazbě, takže ho kupuju znova! :-D A rozhodně si ho přečti, neprohloupíš. Moje jsou to neoblíbenější knihy. A ty nejlepší! A Jussi Adler-Olsen je hned za ním, takže toho taky jednoznačně doporučuji!! ;-)

   Vymazat
 3. Grrr závist. :-D Doufám, že mi Marco tento týden dorazí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :-D Už z venku vypadá nádherně, co teprve uvnitř...!! Nemůžu se dočkat!! :-)

   Vymazat
 4. To bylo hodně napínavý. :D Moc hezký knihy, Muže z ostrova Lewis jsem měla z knihovny, ale stále přemýšlím, že si ho možná koupím. Ale miluji Host. Od nich bych si koupila skoro všechno :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Právě! Taky je miluju, moje peněženka už tolik ne :-D, takže bych brala taky všechno :-) Skála se mi hodně líbila, takže Muž už byl jen otázkou času ;-) Už se nemůžu dočkat, až si je přečtu! :-)

   Vymazat
 5. Krásné kousky! :) Tichá závist :D :)

  OdpovědětVymazat